Baalman‎‎‎‎‎(n)‎‎‎‎‎ ex Holthausen Stadt Meppen

Lisabet Kaspers

Name
Lisabet Kaspers
Given names
Lisabet
Surname
Kaspers
Also known as
Elizabeth Caspers
Married name
Lisabet Harms

Lijsbeth Kaspers

Name
Lijsbeth Kaspers
Given names
Lijsbeth
Surname
Kaspers

Lysabeth Caspers

Name
Lysabeth Caspers
Given names
Lysabeth
Surname
Caspers

Elizabeth Derks

Name
Elizabeth Derks
Given names
Elizabeth
Surname
Derks
MarriageDerk Harms (= Holthuis)View this family
before November 10, 1749
Publication: 2006 Baarlo/Oud-Turnhout
Birth of a son
#1
Harm Derks Holthuis
1755
Birth of a daughter
#2
Catharina (Trijntje) Derks (= Holthuis)
1757
Birth of a daughter
#3
Jantje Derks (= Holthuis)
1762
Baptism of a daughterJantje Derks (= Holthuis)
February 12, 1762
Note: "12. Februarij [1762] Jantje. Parent. Derk Harms et Lijsbeth Caspers. Suscepit Trijntie Hindrix."
Birth of a daughter
#4
Anna Derks (= Holthuis)
1764
Birth of a daughter
#5
Susanna Derks (= Holthuis)
1766 (volgens overlijdensakte ca 1752)
Birth of a daughter
#6
Maria Derks (= Holthuis)
1768
Baptism of a daughterMaria Derks (= Holthuis)
August 16, 1768
Note: "16 Augti [1768] Maria. Parentes Derk Harms et Elisabeth Caspers. Suscepit Helena Roelefs. Muntendam."
Marriage of a childHarm ClasensCatharina (Trijntje) Derks (= Holthuis)View this family
May 15, 1779
Note: "15 Maji [1779] Harm Clasens et Catharina Derks. Calkwijk. [Testes] Joanna Maria Paping et Maria Walravens."
Marriage of a childWijnke Jans BijlholtJantje Derks (= Holthuis)View this family
May 28, 1784
Note: "28 Maji [1784] Wijnke Jans Bijlholt et Jantje Derks. Hoek. [Testes] Grietje Jans en Gerrit Jans Bijlholt."
Marriage of a childHarm Derks HolthuisAnna Hinderika FokkesView this family
June 23, 1785
Note: "23 Junii [1785]. Harm Derks et Henrica Fokkes. Muntendam. [Testes] Joanna Ottes en Helena Derks."
Death of a husbandDerk Harms (= Holthuis)
December 1, 1787
Publication: 2006 Baarlo/Oud-Turnhout
Burial of a husbandDerk Harms (= Holthuis)
December 5, 1787
Publication: 2006 Baarlo/Oud-Turnhout
Marriage of a childHendrik Engberts BolderSusanna Derks (= Holthuis)View this family
May 10, 1788
Note: "10 Maji [1788] Hindrik Engbers et Susanna Derks. Zapmeer. [Testes] Maria Derks et Maria Walravens."
Marriage of a childTheodoor (Derk) Jans ZwartMaria Derks (= Holthuis)View this family
May 15, 1789
Note: "15 Maji [1789] Derk Jans et Maria Derks. Calkwijk. [Testes] Harm Clasens et Susanna Derks."
Marriage of a childEngbert WubbeltsSusanna Derks (= Holthuis)View this family
Type: Religious marriage
May 18, 1793
Note: "18 Maji [1793] Engbert Wilms Omvelt et Susanna Derks. Zapmeer. [Testes] R.D. Reijers, V. Smits (?")."
Marriage of a childEngbert WubbeltsSusanna Derks (= Holthuis)View this family
May 19, 1793
Note: "May 19 [1793] Engbert Wubbens & Susanna Derks, wed. van Hindrik Engberts, beide van hier. Get. 19 Maij."
Death of a daughterCatharina (Trijntje) Derks (= Holthuis)
March 17, 1797
Note: "17 Martii [1797] Trijntie Derks. Calkwijk."
Death of a daughterSusanna Derks (= Holthuis)
April 20, 1824 Age: 72 jaar
Citation details: akte no. 13 dd 24 apr 1824
Note: Aangifte wordt gedaan door Harm Greven, 59 jaar, kramer, en Hindrik Gipkus, 69 jaar, tapper, beiden wonende te Kleinemeer. Vrouw van Engbert Wubbelts Homveld.
Death of a sonHarm Derks Holthuis
July 11, 183006.30 uur
Citation details: akte no. 64 dd 12 juli 1830
Note: Aangifte wordt gedaan door Geert Harms Meijer, 40 jaar, kleermaker, en Gerrit Arnoldus Lindeman, 36 jaar, tuinman, beiden wonende te Veendam.
Burial of a sonHarm Derks Holthuis
July 15, 1830
Death of a daughterJantje Derks (= Holthuis)
June 1, 183908.00 uur
Citation details: akte no. 51 dd 1 jun 1839
Note: Aangifte wordt gedaan door Jochem Klaassens Amerika, 41 jaar, blokmaker, en Heike Wierts Eikenhout, 24 jaar, blokmaker, beiden wonende te Martenshoek.
Burial of a daughterJantje Derks (= Holthuis)
June 5, 1839
Death of a daughterMaria Derks (= Holthuis)
February 1, 184208.00 uur
Citation details: akte no. 4 dd 2 feb 1842
Note: Aangifte wordt gedaan door Sijbolt Meertens Sijbolts, 49 jaar, landbouwer, en Enne Ames van Ham, 36 jaar, landbouwer, beiden wonende te Maarhuizen.
Burial of a daughterMaria Derks (= Holthuis)
February 5, 1842
Publication: 2006 Baarlo/Oud-Turnhout
Family with Derk Harms (= Holthuis) - View this family
husband
herself
Marriage: before November 10, 1749Muntendam?
6 years
son
3 years
daughter
6 years
daughter
Jantje Derks (= Holthuis)
Birth: 1762 37Muntendam
Death: June 1, 1839Martenshoek A3 gem. Hoogezand,
3 years
daughter
3 years
daughter
3 years
daughter

MarriageGenealogie HOLTHUIS (R.K.) uit Groningen
Publication: 2006 Baarlo/Oud-Turnhout