Baalman‎‎‎‎‎(n)‎‎‎‎‎ ex Holthausen Stadt Meppen

Harmannes Bernardus WilminkAge: 8418621946

Name
Harmannes Bernardus Wilmink
Given names
Harmannes Bernardus
Surname
Wilmink
Also known as
Harmannus Bernardus Wilmink
Birth 1862 30 29
Death of a maternal grandmotherAnna Joostens Baalman
June 7, 186312.00 uur (Age 17 months)
Citation details: akte no. 79 dd 8-6-1863
Note: Aangifte wordt gedaan door Jan Tiessens Kram, 41 jaar, landbouwer, en Jarfko Mennes Burema, 43 jaar, timmerman, beiden wonende in Veendam.
Death of a maternal grandfatherDerk Harms Holthuis
August 7, 187506.00 uur (Age 13)
Citation details: akte no. 157 dd 09-08-1875
Note: Aangifte wordt gedaan door Jan Drost, 44 jaar, spekslager, en Jan Pieters Maathuis, 73 jaar, veldwachter, beiden wonende te Veendam.
Civil marriageElisabeth SpeelmanView this family
December 21, 1899 (Age 37)
Source: Huwelijksakte
Citation details: akte no. 511
Note: Getuigen zijn Siert Ellerbroek, 54 jaar zeeman, aangehuwde broer van de bruid, Tjaard van der Laan, 66 jaar, arbeider, Folkert Poort, 51 jaar, timmerman, en Julle Wagenborg, 42 jaar, kuiper, allen wonende te Groningen.
Death of a motherEngelina Josephina Holthuis
February 14, 190411.00 uur (Age 42)
Citation details: akte no. 26 dd 15-02-1904
Note: Aangifte wordt gedaan door Johannes Koster, 51 jaar, timmerman, en Johannes Huizing, 73 jaar, borstelmaker, beiden wonende te Veendam.
Death of a fatherBerend Wilmink
March 11, 190518.00 uur (Age 43)
Citation details: akte no. 44 dd 13 mrt 1905
Note: Aangifte wordt gedaan door Johannes Koster, 52 jaar, timmerman, en Judocus Tonus, 37 jaar, slager, beiden wonende te Veendam.
Death of a brotherTheodorus Hinderikus Wilmink
February 5, 194108:30 (Age 79)
Citation details: akte no. 18 dd 6 feb 1941
Note: Aangifte wordt gedaan door Hermanus Josephus Hendrikus Lindeman, 64 jaar, koster, wonende te Veendam.
Death April 11, 194623:00 (Age 84) Age: 84
Source: akte no. 7 dd 12 apr 1946
Note: Aangifte wordt gedaan door Gabbe van der Geest, 44 jaar, aanspreker, wonende te Schiermonnikoog.
Family with parents - View this family
father
Berend Wilmink
Birth: September 21, 1831Wildervank, no. 9 bij het middelste Vallaat
Death: March 11, 1905Veendam, Westerdiep
mother
Marriage: January 7, 1861Veendam
brother
himself
Harmannes Bernardus Wilmink
Birth: 1862 30 29Wildervank
Death: April 11, 1946Schiermonnikoog
sister
Family with Elisabeth Speelman - View this family
himself
Harmannes Bernardus Wilmink
Birth: 1862 30 29Wildervank
Death: April 11, 1946Schiermonnikoog
wife
Marriage: December 21, 1899Groninigen

MarriageHuwelijksakte
Citation details: akte no. 511
Deathakte no. 7 dd 12 apr 1946
Marriage

Getuigen zijn Siert Ellerbroek, 54 jaar zeeman, aangehuwde broer van de bruid, Tjaard van der Laan, 66 jaar, arbeider, Folkert Poort, 51 jaar, timmerman, en Julle Wagenborg, 42 jaar, kuiper, allen wonende te Groningen.

Death

Aangifte wordt gedaan door Gabbe van der Geest, 44 jaar, aanspreker, wonende te Schiermonnikoog.